Terug naar hoofdinhoud

Jubilerende Bloemenshop Marloes schenkt cheque aan zwembad De Oester



Jubilerende Bloemenshop Marloes schenkt cheque aan zwembad De Oester
Bloemenshop Marloes vierde onlangs haar 25-jarig jubileum. Ter gelegenheid van deze mijlpaal doneerden klanten en relaties geld voor een lokaal goed doel. De totale opbrengst van € 500,00 is verdeeld over meerdere goede doelen, waaronder Stichting Zwembad Fijnaart, die een cheque in ontvangst nam.

Eigenares Marloes is zelf een enthousiaste bezoeker van het zwembad en draagt de stichting dan ook een warm hart toe. “Het is een prachtig zwembad in onze gemeenschap, waar ik zelf met veel plezier zwem. We wilden met ons jubileum graag iets terugdoen voor het dorp,” aldus Marloes.

Dankzij de gulle giften tijdens het jubileumfeest ontvangt het zwembad een mooie bijdrage. Jaco Huijzers, voorzitter van Stichting Zwembad Fijnaart, vindt het een bijzonder sympathiek gebaar. Hij waardeert het dat Bloemenshop Marloes het jubileum aangrijpt om onder meer zwembad De Oester te steunen.

Stichting Zwembad Fijnaart feliciteert Marloes en Paul van harte met het jubileum en heeft de cheque met dankbaarheid in ontvangst genomen. Het bedrag wordt besteed aan nieuw zwemmateriaal, zoals flexibeams en opduikvoorwerpen.

Advertenties