Terug naar hoofdinhoud

Aah!… wat een schatjes!



Aah!… wat een schatjes!
Afgelopen zondag 15 maart hebben wij met de kinderen van FLAME én de kindernevendienst van de Protestante Gemeente Fijnaart de lammetjes bezocht in Oude Molen bij Peter en Anja.
Jaarlijks organiseren we een gezellig uitstapje. En vorig jaar beviel het zo goed bij de lammetjes, dat we dit jaar weer gingen.
We hebben eerst lekker een broodje gegeten met een kopje tomatensoep, waarna we de lammetjes gingen bewonderen. Er waren al iets oudere lammetjes bij, maar ook van slechts 2 dagen oud.
Middels een speurtocht over het terrein zijn we nog wat meer te weten gekomen over lammetjes, zoals wat ze eten, maar ook wat hun gevaren zijn. Bij iedere post kon een letter verdiend worden. Met deze letters werd het woord ‘herder’ gevormd. Hier hebben we ook nog een klein gesprekje over gevoerd tijdens het drinken en een snoepje. Zo bleek dat we het verhaal in Johannes 10 over de goede herder al heel goed kenden.
 
Er was nog meer bedacht door de leiding, maar het was het leukst om gewoon bij de lammetjes te kijken en lekker te spelen met het hooi.
De foto’s spreken voor zich!
Nogmaals dank aan Peter en Anja dat we weer welkom waren en volgend jaar komen we graag wederom op bezoek.
En... voor alle kinderen in de basisschoolleeftijd: 12 april is er weer een "gewone" FLAME in het Trefpunt. Dat begint om 10.00 uur en duurt tot ongeveer 11.15 uur. 

Advertenties